Młodszy referent ds. administracji (ENEA S.A.)

[Dam pracę] Administracja biurowa > Przetwarzanie danych

Opublikowano: 26-05-2023 | Wygaśnie: 22-05-2024

Wyświetleń: 248 (unikalne: 129)

4.500,00 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: bknd97
Nazwa firmy:In Temporis Polska sp. z. o.o.
Numer NIP:6762081282
Region: Zachodniopomorskie Szczecin

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Młodszy specjalista
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko młodszego referenta ds. administracji. Praca w Szczecinie. Godziny pracy 7-15

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wystawianie faktur sprzedaży

  • Prowadzenie rejestrów i wymaganej dokumentacji

  • Rozliczenie powierzonych zadań

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie zgodnym z wytycznymi

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przygotowanie dokumentów dotyczących realizowanych zleceń

  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych w granicach określonych rodzajem określonej pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe w branży administracyjnej (minimum rok)

  • Wykształcenie średnie (wyższe w branży administracyjnej będzie dodatkowym atutem!)

  • Znajomość pakietu Office (w szczególności Excel, Word)

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • Pracę na pełen etat w stabilnej firmie

  • Biurowy charakter pracy

  • Wynagrodzenie w wysokości nawet 4500 zł brutto

  • Dodatek do karty Multi Sport

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach podnoszących kwalifikacje

CV proszę przesyłać na adres: adrian@intemporis.net

tel: 517 570 043