Praca Elektryk Niemcy

[Dam pracę] Praca fizyczna > Pracownicy budowlani

Opublikowano: 12-05-2023 | Wygaśnie: 17-05-2024

Wyświetleń: 302 (unikalne: 74)

16,10 zł brutto (do negocjacji)

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: Katarzynaintemporis
Nazwa firmy:Intemporis
Numer NIP:6762081282
Region: Lubelskie Lublin

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Pracownik fizyczny
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

ELEKTRYK - Niemcy

Dla naszego niemieckiego partnera który prowadzi projekty w całych Niemczech poszukujemy kandydatów na stanowisko:
- Elektryk budowlany
- Elektromonter

OBOWIĄZKI:

  • Kompleksowe wykonywanie (na podstawie dokumentacji projektowej, obowiązujących przepisów i zasad, wiedzy technicznej) instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej
  • Dbałość o zachowanie bezpieczeństwa i higieny pracy

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w zawodzie elektryka
  • Ukończenie szkoły w zawodzie elektryk lub pokrewnym mile widziane
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodne porozumiewanie się w miejscu pracy
  • Prawo jazdy i auto będzie dużym atutem
  • Świadectwa + SEP mile widziane

Na niektórych projektach przyjmujemy teamy dwuosobowe, gdzie wystarczy jedno auto i jedna osoba porozumiewająca się w języku niemieckim

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę
  • Stawka od 15 Euro brutto plus 4 Euro netto do każdej roboczogodziny – daje to około 2450 € do ręki bez nadgodzin
  • Możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od firmy i zlecenia)- płacone ekstra + 25% do godziny
  • Cykliczne podwyżki dla rzetelnych pracowników
  • Regularne zaliczki
  • Zakwaterowanie opłacane przez pracodawcę
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość natychmiastowego zatrudnienia w różnych miejscowościach na terenie Niemiec