Asystent obs艂ugi kas samoobs艂ugowych

[Dam prac臋] Handlowiec

Opublikowano: 10-07-2024 | Wyga艣nie: 09-08-2024

Wy艣wietle艅: 25 (unikalne: 23)

3.250,00 z艂 brutto

Musisz by膰 zalogowany aby zobaczy膰 dane kontaktowe

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o prac臋
Specjalne wymagania: Orzeczenie o niepe艂nosprawno艣ci
Wymiar pracy: Pe艂ny etat
Poziom stanowiska: Asystent
Mo偶liwo艣膰 pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesi臋czne

Opis

馃攳 Miejsce pracy: Krak贸w
馃晵 Rodzaj pracy: Pe艂ny etat聽
馃懃 Oferta dla os贸b z orzeczeniem o niepe艂nosprawno艣ci聽

Opis stanowiska: Szukamy os贸b do obs艂ugi kas samoobs艂ugowych w sklepach.聽聽

聽聽

Twoje g艂贸wne obowi膮zki to pomoc klientom przy korzystaniu z kas samoobs艂ugowych oraz dbanie o czysto艣膰 i porz膮dek w obr臋bie kas.聽

Wymagania:聽

  • Aktualne badania do cel贸w sanitarno 鈥 epidemiologicznych lub ch臋膰 do ich wyrobienia聽

  • Zapa艂 i ch臋ci do pracy聽

  • Orzeczenie o niepe艂nosprawno艣ci聽

Oferujemy:聽

  • Niezb臋dne szkolenia聽

  • Atrakcyjne benefity聽

  • Przyjazn膮 atmosfer臋 w pracy聽

  • Umow臋 o prac臋聽

Jak aplikowa膰:聽
馃憠 Zainteresowanych prosimy o wys艂anie CV na hr@ipracujzdalnie.pl.聽

Masz pytania? Zadzwo艅: 666鈥526鈥928 lub 795鈥156鈥380聽