Menadżerka/Koordynatorka pracy biura -Kraków

[Dam pracę] Administracja biurowa > Zarządzanie biurem

Opublikowano: 12-06-2024 | Wygaśnie: 13-08-2024

Wyświetleń: 952 (unikalne: 524)

7.000,00 zł brutto

Musisz być zalogowany aby zobaczyć dane kontaktowe

Dodane przez: pracastala
Nazwa firmy:PracaStala
Numer NIP:676-129-75-25
Region: Małopolskie Kraków

Informacje dodatkowe

Typ umowy: Umowa o pracę
Specjalne wymagania: Brak
Wymiar pracy: Pełny etat
Poziom stanowiska: Menedżer
Możliwość pracy zdalnej: Nie
Rodzaj wynagrodzenia: Miesięczne

Opis

Dla naszego klienta poszukujemy Menadżerkę/Koordynatorkę pracy biura, i sekretariatu -Kraków

Zakres obowiązków obejmuje:

1. prace administracyjno-biurowe:

- prowadzenie rejestru korespondencji

- otrzymywanie, wystawianie faktur

- przekazywanie dokumentacji księgowej do biura rachunkowego

- kontakt telefoniczny z kierownikami budów, zamawiającymi

- składanie zamówień

- bieżące sprawy kadrowe - umawianie na badania lekarskie, szkolenia BHP, przekazywanie dokumentacji niezbędnej do uzyskiwania pozwolenia na pobyt

- bieżąca obsługa spotkań

- przygotowywanie dokumentacji przetargowej w Zamówieniach Publicznych

- prowadzenie rejestru umów

- pozyskiwanie ofert

Wymagania:

Kilkuletnie udokumentowane zatrudnienie

Szkoła techniczna ,lub zacięcie techniczne będą dodatkowym atutem

Praca w biurze przy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00

Wynagrodzenie  UoP 7000,00 zł-8000,00 zł brutto +  premia uznaniowa.