Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 2500 zł do 3000 zł
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Kraków
Dane kontaktowe
Opis

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku - poszukujemy osoby do pracy na stanowisko :

Asystent/ka e-commerce – praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:

- wprowadzanie opisów do e-sklepu,
- aktualizowanie treści w e-sklepie,
- weryfikacja zamówień – sprawdzanie czy zamówienie z sieci afiliacyjnej nie zostało anulowane lub zwrócone,
- tworzenie zestawień zamówień zwróconych.
Wymagania

- wykształcenie min. średnie ogólne,
- dobra obsługa komputera (MS Office),
- komunikatywność,
- skrupulatność,
- samodzielność w działaniu.
Oferujemy

- umowa o pracę na pełny etat,
- praca od pon. do pt. 8:00-16:00,
- pracę w miłej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie 2500- 3000 brutto,
Inne
DO WYSŁANIA CV ZAPRASZAMY TAKŻE OSOBY POSIADAJĄCE AKTUALNE ORZECZENIE O STOPNIU NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Aplikacje pozostałych kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
pracownik@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Pełna treść ogłoszenia pod adresem: https://obpon.pl/article/198447/show.html

Wyświetleń: 188
Komentarze
baza kradzionych