Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Śląskie
Jastrzębie-Zdrój
Umowa o pracę
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :
Specjalista ds. Ubezpieczeń Społecznych w Dziale Kadr - praca stacjonarna w Jastrzębiu Zdroju.

Podstawowe obowiązki:

• obsługa programu Płatnik,
• wypełnianie deklaracji rozliczeniowych i zgłoszeniowych do ZUS,
• zgłaszanie pracowników do ZUS,
• wyrejestrowywanie pracowników,
• korekty kont ubezpieczeniowych
Wymagania
• wykształcenie min. średnie,
• bardzo dobra znajomość programu Płatnik,
• mile widziane co najmniej dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• doskonała organizacja czasu pracy,
• terminowość, dokładność, skrupulatność i rzetelność,
• samodzielność.
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz,
• możliwość rozwoju i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• praca od pon. - pt., elastyczne godziny pracy,
• Wynagrodzenie 2250-4000 brutto na m-c.
Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia :

"_blank

" rel=

"nofollow

" href=

"https://www.obpon.pl/article/200533/show.html

">https://www.obpon.pl/article/200533/show.html
Wyświetleń: 84
Komentarze
baza kradzionych