Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 10300 zł do 10500 zł
Lokalizacja
Belgia
Hasselt
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu/pl...
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja Pośrednictwa
Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z klientów w
Belgii, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Sitodrukarz (BELGIA)

Zakres obowiązków:

Wykonywanie nadruków na
elementach wyposażenia samochodów marki Mercedes-Benz. Nadzór nad kompleksowym
procesem sitodruku.

Wymagania

·        2-3 lata doświadczenia w pracy jako sitodrukarz

·        Komunikatywny
j. angielski lub niemiecki

.        Własne auto na dojazdy do
pracy jest atutem

Oferujemy

·        Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: 15
EUR brutto/h  (możliwość negocjacji)

·        Legalne
zatrudnienie na warunkach belgijskich

·        Dodatki do wynagrodzenia: dodatek
wakacyjny / premia roczna / dodatek rodzinny / ‘kilometrówka’ / ubezpieczenie
zdrowotne i wypadkowe!!!

Jednorazowy zwrot kosztów
przejazdu do Belgii

·        Dodatkowo
płatna praca w dni świąteczne

Organizacja wszelkich wymagań związanych z podjęciem pracy w Belgii

·        Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Inne
I

Osoby zainteresowane
ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

info@nextagency.eu

 Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:
(tylko aplikacje z właściwą klauzulą
będą rozpatrywane)

Niniejszym wyrażam
dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez
NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji procesu
rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w
sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych).
Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom
w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że
mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sp

Wyświetleń: 27
Komentarze
baza kradzionych