Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Kraków
Dane kontaktowe
Opis
Nasz Klient poszukuje nowego Programisty w Zespole Informatycznym ds. Analizy Danych, Bankowości Komercyjnej. Są odpowiedzialni za współpracę z różnymi interesariuszami na wielu liniach biznesowych zapewniając niezawodne, bezpieczne i najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne do analizy danych. Rekrutujemy osobę z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Specjalista ds. Analizy Danych/ Big Data Engineer CMB– praca stacjonarna w Krakowie.

Szukamy entuzjastycznego współpracownika, który wie, jak poprawić wewnętrzną kulturę pracy, umiejący ściśle współpracować z innymi programistami.

Podstawowe obowiązki:
-uczestniczenie w projektach z obszaru bankowości komercyjnej w celu zdobywania odpowiednich informacji biznesowych,
-wdrażanie transformacji danych w celu ich udostępnienia za pomocą nowoczesnych narzędzi Business Intelligence, zgodnie z oczekiwanymi celami projektu i harmonogramem,

Wymagania
-doświadczenie w pracy w podobnym dynamicznym środowisku/ach, tj. o wysokiej złożoności zadań, z dużym wolumenem danych,
-doświadczenie w zakresie podobnych języków programowania i framework SQL, Java, Python, Scala, Spark,
-wcześniejsze wykonywanie analizy ilościowej i jakościowej danych,
-rozumienie zastosowania relacyjnych i nierelacyjnych baz danych,
-wiedza na temat wydobywania, importowania i eksportowania danych - ETL (ekstraktowanie, transformowanie, ładowanie),
-uczestniczenie w walidacji danych, opracowywaniu, wdrażaniu, testowaniu,
-rozumienie modelowania danych - przechowywania w formacie strukturalnym, koncepcyjnym, logicznym i fizycznym modelowania danych,
-wykonywanie analizy danych kluczowych obszarów problemowych, potrzebnych w analizie przyczyn źródłowych problemu w celu zidentyfikowania anomalii danych,

Oferujemy
-bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i pracę w prestiżowym środowisku,
-możliwość poszerzenia / pogłębienia wiedzy i doświadczenia w projektach globalnych,
-praca z najlepszymi technologiami IT (Spark, Hadoop, Scala) dostępnymi na rynku,
-możliwość pracy w domu (2 dni w tygodniu) i elastyczne godzin pracy,
-spójny zakres obowiązków,
-parking kilka minut od biura, pokój relaksu (z fotelami do masażu i miejscem do jogi / stretch),
-konsultacje lekarskie w miejscu pracy, politykę dot. opieki nad dziećmi, stojaki na rowery w garażu podziemnym i w biurze; prysznice dedykowane rowerzystom,
-pokój gier (z Xbox, konsolami PS i stołem do piłkarzyków),
-prywatną opiekę zdrowotną (różne opcje - od podstawowego do VIP), korzyści dla pracowników: prywatne ubezpieczenie na życie, multisport, praca i nauka od zespołów z dojrzałym procesem
i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,

Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 48
Komentarze
baza kradzionych