Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Przemyśl
Dane kontaktowe
Opis
Nasza firma od kilkunastu lat angażuje się w budowanie rynku pracy z dojrzałą i odpowiedzialną polityką personalną. Odpowiadając na potrzeby naszych odbiorców powstał nowy projekt o nazwie Werbeo. To pierwszy, jedyny ogólnopolski portal pracy dla osób z niepełnosprawnością, stanowiący platformę komunikacji między niepełnosprawnymi, jak i pracodawcami. Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Projekt Manager Werbeo praca stacjonarna w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:

• zarządzanie projektem portalu pracy dla osób z niepełnosprawnością Werbeo.pl,
• kierowanie 4 os. grupą pracowników niepełnosprawnych,
• budowanie zespołu osób z niepełnosprawnością ze schorzeniami szczególnymi do pracy w zespole Werbeo.pl,
• wdrażanie nowych pracowników do projektu

Wymagania
• doświadczenie w obsłudze klienta,
• zdolności interpersonalne, negocjacyjne i prezentacyjne,
• samodzielność w działaniu, dobre planowanie i organizacja pracy,

Oferujemy
• start’upową atmosferę – płaska struktura zatrudnienia, niekorporacyjne środowisko,
• zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
• szkolenia wewnętrzne oraz podwyższanie kwalifikacji zawodowych,
• świetne warunki pracy– dogodna lokalizacja i komfortowe miejsce pracy,
• interesującą i pełną wyzwań pracę w prężnym i zgranym zespole, otwartym na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,

Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@obpon.pl

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

pełna treść ogłoszenia na stronie OBPON podanej w rubryce Strona www

Wyświetleń: 33
Komentarze
baza kradzionych