Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Przemyśl
Dane kontaktowe
Opis
OBPON ogłasza rekrutację

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby do pracy na stanowisko

Pracownik biurowy
praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o
niepełnosprawności w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:
•    obsługa Klienta internetowego,
•    obsługa urządzeń biurowych,
•    redagowanie pism firmowych,
•    udział w akcjach marketingowych,
•    podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania Klientów,
•    profesjonalna obsługa i sprzedaż według standardów obowiązujących w firmie.

Wymagania
•    znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych,
•    komunikatywność,
•    otwartość na nowe wyzwania,
•    chęć rozwoju, wysokie zdolności interpersonalne,
•    terminowość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy
•    umowę o pracę,
•    wynagrodzenie: 2250 brutto plus premia uznaniowa,
•    praca w godzinach 07:00-15:00 lub 09:00-17:00.

Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Wyświetleń: 43
Komentarze
baza kradzionych