Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Przemyśl
Dane kontaktowe
Opis
OBPON ogłasza rekrutację na stanowisko:

Asystent/ka Prezesa - praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Przemyślu

Podstawowe obowiązki:

- wsparcie organizacyjne zarządu,
- prowadzenie terminarza Prezesa, w tym umawianie spotkań,
- dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji,
- redagowanie pism do urzędów,- reprezentowanie firmy poza jej siedzibą, w trakcie umówionych wizyt w rożnych instytucjach,- różne dodatkowe zadania administracyjne, zlecone przez przełożonego.

Wymagania
- wysoka kultura osobista,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
- umiejętna organizacja i zarządzanie własnym stanowiskiem pracy,
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu biura, w tym rejestrację korespondencji wychodzącej i przychodzącej,
- umiejętność zarządzania kilkoma zadaniami jednocześnie,
- komunikatywność i otwartość,
- samodzielność, odpowiedzialność, dyskretność, proaktywność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat.B

Oferujemy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca od pon. do pt,
- elastyczne godziny pracy,
- wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia zawodowego.

Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres
praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem:

Wyświetleń: 46
Komentarze
baza kradzionych