Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 2400 zł do 2600 zł
Lokalizacja
Polska
Łódzkie
Łódź
Dane kontaktowe
Opis

Dla naszego Klienta, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności do pracy na stanowisko :

Pracownik dozoru – praca stacjonarna w Łodzi

Podstawowe obowiązki:

• praca na portierni w systemie zmianowym (12h, 16h, 24h),
• wykonywanie obchodów,
• kodowanie alarmów,
• prowadzenie ewidencji samochodów wjeżdżających na obiekt,
• wydawanie kluczy.
Wymagania

• chęci do pracy,
• niekaralność – potwierdzona oświadczeniem,
• sumienność,
• kultura osobista.
Oferujemy

• umowę o pracę,
• wynagrodzenie 2400-2600 brutto,
• dodatek za pracę w godzinach nocnych,
• dodatki z zakładowego funduszu rehabilitacji np. zwrot kosztów za zakup lekarstw.
Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres
praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem

Wyświetleń: 53
Komentarze
baza kradzionych