Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Rzeszów
Dane kontaktowe
Opis

Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych WWW.OBPON.PL to firma z 20 – letnim doświadczeniem w zakresie profesjonalnej obsługi pracodawców osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z najlepszymi i największymi pracodawcami w Polsce, którzy poszukują pracowników o określonych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie pragną dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy. Dbamy o promowanie takich ofert pracy, które umożliwiają przyszłym pracownikom zdobywanie doświadczenia zawodowego, stałe podnoszenie kwalifikacji i pracę w zespole, w którym osoby z niepełnosprawnością traktowane są na równi z pozostałymi pracownikami, a ich uczestnictwo w rozwoju firmy jest doceniane.

Wymagania

Wymagania:

·        Wykształcenie min. średnie, mile widziane kierunkowe

·        Praktyczna znajomość zasad rachunkowości i fakturowania

·        Mile widziane doświadczenie zawodowe w księgowości lub dziale kadr (minimum rok)

·        Bardzo dobra znajomość programu Excel

·        Doskonała organizacja czasu pracy

·        Terminowość, dokładność, skrupulatność i rzetelność

·        Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacji w zespole

·        Mile widziana umiejętność komunikowania się w języku angielskim na podstawowym poziomie

Oferujemy

Oferujemy:

·        Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę od zaraz

·        Możliwość rozwoju i pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

·       Niezbędne narzędzia pracy

·        Praca od pon. - pt. w godz. 08:00-16:00

·        Wynagrodzenie 2300-2600 brutto na m-c

Inne

Podstawowe obowiązki:

·       Przygotowywanie raportów i zestawień finansowych

·       Rozliczanie sprzedaży

·       Monitoring stanu należności i zobowiązań

·       Odpowiedzialność za rozliczenia z kontrahentami

·       Formalno-rachunkowa kontrola dokumentów księgowych

·       Księgowanie dokumentów przychodowo-kosztowych

·       Księgowanie transakcji magazynowych

·       Księgowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych

·       Wystawianie i księgowanie faktur sprzedażowych

·       Weryfikowanie i uzgadnianie rozrachunków z odbiorcami

Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres:
praca@obpon.pl

Wyświetleń: 57
Komentarze
baza kradzionych