Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 3600 zł do 4500 zł
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Kraków
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 698683387
Opis
Zadania:
  • Manualny montaż podzespołów do samochodów ciężarowych
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Sumienne i dokładne wykonywanie pracy
Wymagania

  • Umiejętność posługiwania się narzędziami warsztatowymi
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Mile widziane uprawnienia na suwnicę, wózki widłowe, lub prawo jazdy kat. C (możliwość doszkolenia)
Oferujemy

  • Możliwość pracy od zaraz w firmie MAN Trucks w Niepołomicach
  • Przejrzyste i stabilne warunki zatrudnia w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z możliwością bezpośredniego zatrudnienia przez Klienta w późniejszym okresie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym, na pełen etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, premie i dodatki - nawet 4500 brutto!
  • Przyjazną atmosferę pracy w firmie, która cieszy się dobrą opinią wśród pracowników
  • Dofinansowanie do posiłków, pikniki rodzinne, możliwość korzystania z siłowni i boisk na terenie zakładu
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów Manpower Premium: prywatnej opieki medycznej (Medicover), Karty Multisport, ubezpieczenia grupowego PZU oraz atrakcyjnych rabatów pracowniczych w wielu miejscach -pizzeriach, centrach rozrywki, szkołach językowych
Inne

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia numer 412

Numer referencyjny: MMB/037/MBO

Wyświetleń: 121
Komentarze
baza kradzionych