WDROŻENIOWIEC ERP

  • Dam Pracę
  • Kraków

Strona internetowa PracaStala.pl-Rekrutacje IT

Rekrutacje IT- Praca zdalna,stancjonarna

Zadania:

Prowadzenie i realizacja projektów związanych z wdrożeniem i integracjami systemów klasy ERP.
Analiza systemów zmierzająca do implementacji zmian i ich parametryzacji wedle potrzeb Klientów.
Prace programistyczne w zakresie tworzenia i rozbudowy systemów i aplikacji.
Wsparcie merytoryczne działań sprzedażowych i po-sprzedażowych.
Wymagania:

Wykształcenie techniczno-informatyczne.
Znajomość tematyki systemów klasy ERP.
Praktyczna znajomość od strony wdrożeniowej przynajmniej jednego z wymienionych programów:Sage: Symfonia, Symfonia ERP (dawne Forte),
Comarch: Optima, XL, Altum
Soneta: enova365.
Co najmniej dobra znajomość MS SQL.
Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań systemów klasy ERP z udokumentowaniem wybranych wdrożeń.
Podstawowa znajomość systemów MS Windows 2003 Serwer i nowszych.
Zaangażowanie, nastawianie na cel, sumienność i odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność i dyspozycyjność.
Oferujemy:

Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole profesjonalistów.
Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności.
Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
Auta firmowe do dyspozycji.

To apply for this job email your details to pracastala@pracastala.pl