Zbiór sadzonek

  • Dam Pracę
  • Rzeszów

Strona internetowa PF-Gruppen

Informacje
Pracownik szkółkarski – zbiór sadzonek
Numer oferty: S-74

Zakres obowiązków
Zbiór sadzonek na polu,
Inne prace szkółkarskie

Oferujemy
Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 6700 PLN
5800 PLN podstawa + 900 PLN pieniądze wakacyjne

Pomoc w organizacji mieszkania
Pomoc administracyjną w Danii
Wyjazdy integracyjne z PF TRAVEL
Konkursy dla pracowników PF GRUPPEN
Pracę w miłej atmosferze. Sprawdź opinie pracowników
Zapewniamy kurtkę i spodnie przeciwdeszczowe oraz rękawice

Oczekujemy
Język angielski w stopniu komunikatywnym
Doświadczenie szkółkarskie
Dyspozycyjność w podanym terminie,
Bardzo dobra sprawność fizyczna,
Gotowość do pracy fizycznej w zmiennych warunkach atmosferycznych,
Mile widziany własny samochód (dojazdy do pracy)

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji (od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17):

Edyta +  48 660 575 888

Klaudia F. + 48 664 764 763

Klaudia w. +48 696 884 799

Prosimy o składanie aplikacji wypełniając formularz na naszej stronie:

Grupa na facebooku

Link do strony na facebooku

To apply for this job email your details to rekrutacja@pf-gruppen.com