Pracownik produkcji

  • Dam Pracę
  • Haren
  • Applications have closed

Strona internetowa Personal-Werk

Opis oferty pracy:
Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik produkcji bez znajomości języka
Praca od 29.10 lub kolejny termin 05.12.20

Miejsce pracy: Haren (Ems), Niemcy

WYMAGANIA:

– wytrzymałość fizyczna
– gotowość podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

– Pakowanie produktów drobiarskich
– Odważanie oraz układanie na tackach
– Marynowanie

OFERUJEMY:

– legalne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
– umowa na okres 9 miesięcy z możliwością przedłużenia o kolejne 9 miesięcy
– stawka 10,15 € brutto/h + dodatki 25% godziny nocne
możliwość zakwaterowanie oraz transport do miejsca pracy
– przez cały okres umowy wsparcie polskiego koordynatora
– tanie obiady w stołówce zakładowej
– zeit konto w ilości 100h
– możliwość robienia nadgodzin

Każdy Nasz pracownik przechodzi bezpłatnie dwa testy na koronawirusa stąd mamy pewność, iż nasi pracownicy oraz wszyscy pracownicy fabryki są zdrowi.

Mieszkania są w pełni wyposażone, umeblowane, są garnki, sztućce, talerze. Można przyjecać na gotowe 🙂

Ze zwględu na branżę (spożywcza) pracy jest sporo i nie ma mowy o przestojach 🙂

Jeśli posiadasz prawo jazdy i zgodzisz się zostać kierowcą Naszego busa firmowgo transport jest za darmo.