Kierownik prac szkółkarskich – Dania

  • Dam Pracę
  • Glamsbjerg
  • Applications have closed

Strona internetowa https://www.pf-gruppen.com/ https://www.pf-gruppen.com/

Opis
Kierownik prac szkółkarskich

Start pracy: Połowa marca

Czas trwania: Praca na stałe , z możliwością zjazdów na urlop

Ilość wakatów: 1

Oczekujemy:

Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie – warunek konieczny,

Doskonałej organizacji pracy,

Rzetelności i dyspozycyjności,

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników),

Umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji oraz pracy pod presją czasu,

Prawa jazdy kategorii B, (własny samochód mile widziany)

Oferujemy:

Średnie zarobki miesięczne netto po odliczeniu mieszkania i podatków​: 8000 PLN,

Pomoc w organizacji mieszkania,

Pomoc administracyjną w Danii,

Perspektywę długotrwałej współpracy,

Odpowiedzialne i ciekawe zadania zawodowe,

Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kompetencji.

Zakres obowiązków:

Realizacja określonych prac szkółkarskich wraz z brygadą robotników ( 10-20 osób),

Wprowadzanie danych z całego dnia do systemu,

Wyznaczanie, kontrolowanie zadań,

Dbałość o wysoką jakość pracy wykonywanej przez pracowników oraz przestrzeganie przepisów BHP,

Dostępność dla klienta i współpracowników i rozwiązywanie bieżących problemów powstałych w trakcie pracy,

Jesteś zainteresowany tą ofertą?

Wypełnij formularz na naszej stronie

Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji : od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17:

Edyta +48 660 575 888

Klaudia W. +48 696 884 799

Klaudia F. +48 664 764 763

Grupa na facebooku

Link do strony na facebooku

Napisz do nas na chat : m.me/PFGRUPPEN