Pracownik biurowy do działu technicznego

  • Dam Pracę
  • Sosnowiec
  • Applications have closed

Zakład Pracy Chronionej EZT poszukują pracownika biurowego z orzeczeniem

o niepełnosprawności – mile widziany stopień umiarkowany

Miejsce pracy: Sosnowiec

Stanowisko: Pracownik biurowy w dziale technicznym

Wymagania:

Ø wykształcenie minimum średnie

Ø umiejętność współpracy

Ø doświadczenie w pracach biurowych

Ø znajomość Worda i Excela

Zadania:

Ø pomoc w pracach administracyjnych działu

Ø kontrolowanie zamówień usług technicznych oraz części zapasowych do maszyn i urządzeń

Ø prowadzenie inwentaryzacji

Ø sporządzanie statystyk

Oferujemy:

Ø cały etat

Ø umowę o pracę

Ø pakiet socjalny

Ø przeszkolenie

Ø pomoc i opiekę doświadczonej kadry kierowniczej

Praca od zaraz

KONTAKT: 609 127 127

Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”