KIEROWCA C+E – wywrotka – kampania cukrowa – Magdeburg

Strona internetowa CE DRIVER

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu,
Rodzaj naczepy: wywrotka
Wynagrodzenie: podstawa 2100-2600 € brutto
Miejsce pracy: Magdeburg, Sachsen-Anhalt
Aktualne: 07.09.2020

Opis stanowiska pracy:
·     prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu wywrotka,
·     przewóz buraków cukrowych w różnych odległościach, z pól do pobliskich cukrowni

Warunki zatrudnienia:
·     praca w systemie zjazdowym 3/1 lub bez systemu,
·     zatrudnienie na dwie zmiany: dzienną i nocną,
·     praca na czas trwania kampanii od września do grudnia lub stycznia,
·     bezpłatne zakwaterowanie w kontenerach mieszkalnych przy bazie firmy,
·     zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,
·     odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,
·     stawka godzinowa 10 € brutto + diety 8 € netto,
·     dodatek za wykonane kółka, ok. 300 € miesięcznie,
·     premia za bezszkodową jazdę 100 € miesięcznie,
·     zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:
·     prawo jazdy kat. C+E z kodem 95, karta kierowcy,
·     minimum dwuletnie doświadczenie w transporcie z obsługą wywrotki,
·     komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Mile widziane:
·     doświadczenie w pracy w rolnictwie oraz przy tego typu kampaniach

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.
Pytania proszę kierować pod nr telefonu: +48 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00
Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

To apply for this job email your details to j.musielak@cedriver.pl