KIEROWCA C+E – różne naczepy – systemy 3/1 – Lipsk

  • Dam Pracę
  • Wszędzie

Strona internetowa CE DRIVER

Agencja zatrudnienia CE DRIVER nr certyfikatu 22464 poszukuje kandydata do bezpośredniej pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko:

System zjazdowy: 3/1 lub praca bez systemu

Rodzaj naczepy: chłodnia, firanka, platforma lub kontener morski

Wynagrodzenie: podstawa 2000 – 2200 € + diety

Miejsce pracy: Lipsk, Sachsen, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

• prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepami typu firanka, chłodnia, platforma lub kontener morski – w zależności od otrzymanego zlecenia,

• dokumentacja wymiany palet (Europalette, Düsseldorfer-Palette, itp.),

• transport towarów w trasach po Niemczech i Europie Zachodniej Warunki zatrudnienia:

• praca w systemie zjazdowym 3/1 lub od poniedziałku do piątku,

• obsługa różnego rodzaju naczep – mogą wystąpić zmiany, kiedy trzeba będzie kogoś zastąpić lub pojawi się nowe zlecenie,

• miejsce noclegowe z zapleczem socjalnym przy bazie firmy (kuchnia, prysznice, toalety),

• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę,

• odprowadzane składki, dostęp do świadczeń socjalnych, ubezpieczenie NNW,

• wynagrodzenie zależne od wybranego systemu pracy i Steuerklasse:

• w systemie 3/1 podstawa 2000 € brutto + diety 24 €,

• bez systemu podstawa 2200 € brutto + diety 24 €,

• nadgodziny płatne dodatkowo lub rozliczane jako dni wolne,

• możliwość negocjacji warunków finansowych przy dobrej współpracy z firmą,

• bezpłatne tankowanie prywatnego auta na bazie firmy,

• zdalna pomoc naszego biura przez cały okres zatrudnienia

Wymagania:

• prawo jazdy kat. C z kodem 95, karta kierowcy,

• doświadczenie w transporcie ciężarowym minimum 2 lata,

• gotowość do zmian podczas wykonywanych obowiązków,

• minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

Mile widziane:

• uprawnienia ADR podstawowe

Osoby zainteresowane podjęciem pracy zapraszam do aplikowania na ofertę.

Pytania proszę kierować pod nr telefonu: 784 310 200 lub na adres mailowy: j.musielak@cedriver.pl

Zapraszam od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 15:00

Więcej ofert na stronie www.cedriver.pl

To apply for this job email your details to j.musielak@cedriver.pl