Hausmeister

  • Dam Pracę
  • Winsen
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracownikow do pracy w Niemczech

Witam,
Dla naszego Klienta poszukujemy pana na stanowisko HAUSMEISTER
Miejsce pracy 21423 Winsen (okolice Hamburga)

Oferujemy:

  •  legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie 3000 brutto/ miesięcznie
  • narzedzia niezbędne do pracy

Od Kandydata oczekujemy:

  • dobra znajomość języka niemieckiego,aby móc samodzielnie dogadać się z pracodawcą
  • własne zakwaterowanie oraz dojazd do pracy
  • dobra kondycja fizyczna
  • umiejętności majsterkow

Zakres obowiązków:

– wszelkie prace naprawcze i konserwatorskie
– koszenie trawy
– prace związane z zarządzaniem nieruchomością oraz monitorowaniem

Poszukujemy pracownika na stanowisku Hausmeister, tzw złota rączka. Miejsce pracy 21423 Winsen (okolice Hamburga) Praca w dużym gospodarstwie ze zwierzętami, dużym domem oraz ogrodem. Do obowiązków będą należały wszelkie pracy związane z zarządzaniem gospodarstwem, monitorowaniem oraz prace naprawcze i konserwacyjne. Wymagana jest dobra znajomość języka niemieckiego, aby móc porozumieć się z przełożonym, własne mieszkanie oraz transport do miejsca pracy. Umowa bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat. Nienormowany czas pracy, do dogadania z pracodawcą 🙂