POMOCNIK PIEKARZA

  • Dam Pracę
  • Unterewllnborn
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracownikow do pracy w Niemczech

Witam dla Naszego Klienta poszukujemy dwóch mężczyzn na stanowisko POMNOCNIK PIEKARZA

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stawka 9,50€ brutto + 25% godziny nocne. +50% praca w niedziele, +100% praca w swieta
  • tylko nocna zmiana
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu

Profil kandydata

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie maszyn i sprzętów do procesu produkcji bułek i chleba
  • układanie bułek na blaszkach,chleba w foremkach
  • dbanie o jakość produkowanych wyrobów
  • utrzymywanie porządku na miejscu pracy