POMOCNIK PIEKARZA

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracownikow do pracy w Niemczech

Witam,

Dla Naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko POMOCNIK PIEKARZA

Zakres obowiązków

  • wszelkie prace przygotowawcze do różnych etapów produkcji
  • układanie bułek na blaszkach, chleba w foremkach
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów

utrzymywanie porządku na stanoiwsku pracy

Oferujemy

  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w pełnym wymiarze godzin na czas nieokreślony
  • umowa bezpośrednio z pracodawcą
  • stawka 9,50€ brutto/h + 25% godziny nocne, +50% praca w niedziele, +100% praca w swieta
  • możliwość zakwaterowania
  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie wykonywanego zawodu
  • płatny urlop wypoczynkowy

Profil kandydata

  • wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie
  • komunikatywna znajomość języka
  • prawo jazdy oraz własny transport
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

To apply for this job email your details to personalwerk.aleksandra@gmail.com