POMOCNIK PIEKARZA

  • Dam Pracę
  • Unterewllnborn
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracownikow do pracy w Niemczech

Witam,
Dla Naszego Klienta poszukujemy dwóch mężczyzn na stanowisko POMOCNIK PIEKARZA

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • wszystkie świadczenia wraz z meldunkiem, ubezpieczeniem
  • stawka 9,50 € brutto/h + 25% godziny nocne, + 50% za prace w niedziele, +100% za prace w swieta
  • tylko nocna zmiana
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie
  • możliwość długotrwałej współpracy
  • wsparcie ze strony kierownika
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • rozwój zawodowy w rozwijającej się firmie
  • możliwość poszerzenia wiedzy i umiejętności w zakresie wykonuwanego zawodu

Od kandydata oczekujemy

  • wykształcenie kierunkowe
  • mile widziane doświadczenie
  • prawo jazdy
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie maszyn i sprzętów do procesu produkcji chleba i bułek
  • układanie bułek na blaszkach, chleba do foremek
  • dbałość o jakość produkowanych wyrobów
  • utrzymywanie porządku podczas i po pracy

Praca tylko na nocną zmianę, w tygodniu ok 40 godzin pracy. Możliwość zakwaterowania, koszt miesięczny ok 300€. Warunkiem jest również posiadanie prawa jazdy. Praca od zaraz.