Specjalista ds utrzymania ruchu

  • Dam Pracę
  • Münster

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracowników do pracy w Niemczech

Opis oferty pracy:
Poszukujemy specjalisty do spraw utrzymania ruchu, który odpowiadał będzie za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych.

Zakres obowiązków:
– przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń
– prowadzenie dokumentacji technicznej
– bieżące usuwanie awarii
– utrzymanie ciągłości pracy maszyn produkcyjnych

Wymagania:
– wykształcenie techniczne
– dobra znajomość języka niemieckiego na poziomie min B1
– prawo jazdy oraz własny transport
– mile widziane doświadczenie na powyższym stanowisku
– gotowość podjęcia pracy w systemie zmianowym
– umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
– umowa na 9 miesięcy z możliwością przedłużenia
– stawka 13€ – 17€ brutto/h w zależności od kwalifikacji oraz +25% za godziny nocne
– możliwość zakwaterowania
– niezbędne narzędzia do pracy
– odzież oraz obuwie ochronne

To apply for this job email your details to personalwerk.aleksandra@gmail.com