RZEŹNIK

  • Dam Pracę
  • Marienmünster
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracownikow do pracy w Niemczech

Witam,
Dla Naszego klienta poszukujemy mężczyzny na stanowisko RZEŹNIK
Miejsce pracy Marienmünster, Niemcy

Oferujemy:

– legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat na czas nieokreślony

– stawka 13€ brutto/h

– praca w systemie jednozmianowym

– bezpłatne zakwaterowanie bezpośrednio przy miejscu pracy

Wymagania:

– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

– wykształcenie kierunkowe

– umiejętność posługiwania się nożem

– znajomość języka niemieckiego

Zakres obowiązków:

– ubój zwierząt rzeźnych

– obróbka poubojowa tusz

– trybowanie

Witam, Poszukujemy rzeźnika. Praca polega na wykonywaniu wszelkich prac związanych z obróbką wołowiny i wieprzowiny od uboju po trybowanie. Miejsce pracy: 37696 Marienmünster. Umowa bezpośrednio z pracodawcą na pełen etat na czas nieokreślony. Stawka: 13€ brutto/h. Wymagane jest wykształcenie w tym kierunku i/lub doświadczenie zawodowe. Praca na jedną zmianę od godziny 8-16 od poniedziałku do piątku. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie A1/B2 tak aby móc samodzielnie poroyumieć się z pracodawcą oraz współpracownikami. Bezpłatne zakwaterowanie, pokoje max dwuosobowe, które znajduje się bezpośrednio przy miejscu pracy. Praca od zaraz. Swoje CV proszę przesłac na adres: personalwerk.aleksandra@gmail.com