Kierownik produkcji na piekarni

  • Dam Pracę
  • Lünebach
  • Applications have closed

Strona internetowa Aleksandra Schmid

Firma poszukujaca pracowników do pracy w Niemczech

Opis oferty pracy:
Poszukujemy osoby na stanowisko: KIEROWNIK PRODUKCJI NA PIEKARNI. Miejsce pracy: Lünebach, Niemcy

Zakres obowiązków:
– Zarządzanie kilkudziesięcioosobowym zespołem pracowników
– Organizowanie oraz nadzór przebiegu pracy oraz produkcji w piekarni
– Kontrola jakości produktów
– Planowanie harmonogramów pracy oraz urlopów
– Kontrola stanów magazynowych

Oferujemy:
– Umowa bezpośrednio z pracaodawcą w pełnym wymiarze godzin
– 45 godzin roboczych w tygodniu
– Dwie pierwsze umowy na okres po 12 miesięcy, trzecia na czas nieokreślony
– Wynagrodzenie ok. 4000€ netto/ miesięcznie
– Darmowe zakwaterowanie

Profil kandydata:
– Wykształcenie kierunkowe jako mistrz piekarnictwa
– Doświadczenie zawodowe, najlepiej na stanowisku jako kierownik produkcji
– Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego zarówno w mowie jak i piśmie
– Bardzo mile widziana jest również dobra znajomość języka angielskiego
– Bardzo dobra organizacja pracy
– Prawo jazdy kat. B