ADMINISTRATOR SYSTEMÓW LINUX (REMOTLY)

Strona internetowa Agencja Pracy / Ogłoszenia o Pracy-PracaStala.pl Agencja Pracy / Ogłoszenia o Pracy-PracaStala.pl

Linux nie ma przed Tobą tajemnic i posiadasz doświadczenie w administracji systemów?

Proponujemy:

profesjonalny proces wdrożenia
stałe podnoszenie kompetencji poprzez rozwinięty system szkoleń
elastyczną formę i godziny współpracy (UoP max 10 000 brutto)
pakiet benefitów pracowniczych
Idealnie jeśli posiadasz:

doświadczenie w administracji systemów i bardzo dobrą znajomość Linuxa
znajomość narzędzi systemowych i umiejętność wykorzystywania ich do monitorowania, konfiguracji i optymalizacji parametrów pracy
umiejętność tworzenia skryptów w Bash/Python/Perl
praktyczną znajomość narzędzi Nagios, Grafana/Graphite
umiejętność administracji serwerami SMTP, IMAP, Postfix, HTTP, FTP, DNS
praktyczna wiedza na temat oprogramowania: Apache, Nginx, Openstack, GIT, LXC,  KVM, Ansible
znajomość: PostgreSQL, MySQL, LDAP, Couchbase
mile widziana: znajomość zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP i OSPF/BGP4.
ZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:

będziesz instalować, konfigurować i administrować systemami operacyjnymi.
monitorować stan systemów informatycznych.
rozwiązywać problemy napływające do działu.
optymalizować procesy i rozwijać aplikacje.
projektować, wdrażać rozwiązania i tworzyć dokumentację techniczną
rozwijać się i czerpać wiedzę od ekspertów branży!

To apply for this job email your details to pracastala@pracastala.pl