TESTER OPROGRAMOWANIA

  • Dam Pracę
  • Kraków

Strona internetowa Agencja Pracy / Ogłoszenia o Pracy-PracaStala.pl

Oferujemy:

pracę w przyjaznej atmosferze
profesjonalne wdrożenie do pracy
umowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)
stałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach
możliwość awansu oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
pakiet atrakcyjnych benefitów
Oczekiwania:

znajomość metodologii tworzenia i testowania oprogramowania
doświadczenie w tworzeniu/utrzymywaniu testów automatycznych (WebDriver)
znajomość języka Java
umiejętność planowania testów
doświadczenie w realizacji manualnych testów
znajomość GIT, Junit, HTML, Xpath
Dodatkowym atutem będzie: znajomość SQL, Bash, Curl, doświadczenie z narzędziami CI (Jenkins), znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem
Zadania:

przygotowywanie przypadków testowych i planowanie testów
dbanie o dobre praktyki testowania (optymalizacja testów, jakość kodu, code review)
wykonywanie testów manualnych i automatycznych
udział w analizie wymagań
analiza i raportowanie wykrytych błędów
przegląd raportów generowanych przez aplikacje
współpraca z zespołem

To apply for this job email your details to pracastala@pracastala.pl