PROGRAMISTA JAVA (ON SITE/REMOTE)

  • Dam Pracę
  • Kraków

Strona internetowa Agencja Pracy / Ogłoszenia o Pracy-PracaStala.pl

Oferujemy:

pracę z doświadczonym zespołem
Praca z wykorzystaniem współczesnych technologii (java11, wildfly21)
wdrożenie do pracy poprzez szkolenia
wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
umowę o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
udział w konferencjach szkoleniach
możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
pakiet benefitów (m.in. pakiet sportowy, ub. medyczne, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne i in.)
komfortową lokalizację biura w Krakowie lub możliwość pracy zdalnej.
Jeśli:

masz doświadczenie w programowaniu w Java 8
masz doświadczenie w zakresie technik refaktoryzacyjnych i programowania obiektowego
znasznarzędzia: Hibernate, JUnit, Wildfly, Maven3, Git
masz doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu aplikacji JEE
mile widziane  doświadczenie z narzędziami DevOps (Jenkins, Docker, Vagrant, Ansible)
dodatkowym atutem będzie znajomość SQL oraz relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL)
jesteś osobą samodzielną, terminową i komunikatywną
cechuje Cię odpowiedzialność, dokładność  i otwartość na nowe wyzwania
Obowiązki:

projektowanie, rozwój i utrzymanie aplikacji
udział w analizie wymagań
diagnostyka i rozwiązywanie problemów
dbanie o jakość kodu (przeglądy, ciągła integracja, testy jednostkowe)
dokumentacja techniczna rozwiązań
współpraca z pozostałymi członkami zespołu

To apply for this job email your details to pracastala@pracastala.pl