Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Warszawa
Dane kontaktowe
Opis

Poszukujemy osoby na stanowisko: JAVA DEVELOPER

Lokalizacja: Warszawa, Wola

Wynagrodzenie: Java Mid - 10.000- 12.000 PLN netto na B2B (możliwość współpracy na UoP)

Naszym klientem jest grupa spółek działających zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii. Specjalizacją naszego klienta jest dostarczanie autorskich rozwiązań IT, ich optymalizacja oraz wsparcie dla procesów biznesowych dużych korporacji zarówno w Polsce jak i w UE.

Obowiązki:

• Projektowanie oraz implementacja aplikacji biznesowych w technologiach JEE

• Współpraca z innymi zespołami w procesie wytwarzania oprogramowania

• Analiza i ocena projektowa wymagań klienta

W przypadku zainteresowania ofertą, zachęcam do przesyłania swojego CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres olena.witowska@greenminds.pl
Wymagania

Wymagania:

•umiejętność tworzenia oprogramowania w JEE,

• znajomość frameworków Spring, Spring  Boot, JSF
(PrimeFaces), JPA (Oracle, MySQL, PostgreSQL)

• znajomość środowisk programistycznych (np.Intellij Idea).

• dobra znajomość linuxa, szczególnie Shell’a

•1-2 lata doświadczenia na stanowisku Java developer

Oferujemy

Oferujemy:

• Elastyczny system współpracy (umowa o pracę lub B2B)

• Elastyczny czas pracy; możliwość 1 dnia pracy w tygodniu w trybie zdalnym, możliwość ustalenia 8-godzinnego dnia pracy w przedziale 7.00 – 19.00

• Możliwość negocjacji indywidualnych dodatków płacowych (opieka medyczna, karta sport)

• System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych (certyfikacje)

• Udział w zróżnicowanych i zaawansowanych technologicznie projektach (średnia długość jednego projektu to 3-4 miesiące)

• Z czasem indywidualny dobór projektów do oczekiwań i kompetencji,

• Wyjątkową atmosferę pracy w ambitnym i profesjonalnym zespole

• Wyjazdy i imprezy integracyjne

• Przyjazne przestrzeń biura z strefą relaksu

Inne
Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 53
Komentarze
baza kradzionych