Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 3 635 zł
Lokalizacja
Polska
Śląskie
Dąbrowa Górnicza
Dane kontaktowe
Telefon: 698 683 387
Opis
Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację pracowników stałych, zatrudnienie zewnętrzne oraz doradztwo personalne.

Bez doświadczenia - Pracownik Działu Lakerni, Cnc lub Odlewni

Zakres obowiązków
• Praca na liniach produkcyjnych
• Kontrola jakości
• Pakowanie produktów

Wymagania
• Sprawność fizyczna
• Chęć do podjęcia pracy w systemie czterobrygadowym
• Zaangażowanie w powierzone zadania
• Sumienność oraz dokładność
Oferujemy
• Zatrudnienie dla 40 osób na nowej linii technologicznej na Hali Odlewni
• W okresie początkowym zatrudnienie w oparciu umowy o pracę na pełen etat za pośrednictwem Agencji Pracy Tymczasowej
• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
• Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
• Możliwość przejścia pod zakład dla najlepszych Pracowników
• Bezpłatny przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Poręba, Łazy)
• System poleceń - za polecenie jednej osoby która podejmie pracę możesz uzyskać nawet do 1500 zł brutto (POLECAJ BEZ OGRANICZEŃ !)
• Dodatkowo płatne nadgodziny
• Paczki świąteczne
• Kartę multisport
• Opiekę medyczną
NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W BRANŻY AUTOMOTIVE, A CHCIAŁBYŚ JE ZDOBYĆ !
TO TWOJA SZANSA !
Inne
Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne Inne
Wyświetleń: 52
Komentarze
numer telefonu