Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Norwegia
Oslo
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: +48 886680276
Strona www: www.eucbr.pl
Profil FB: CBR Cross Border...
Opis
Agencja pracy CBR Cross Border Recruitment Sp. Z.o.o (KRAZ 5500) poszukuje kandydatów na stanowisko: Elektryk z DSB. Czekamy na Twoją aplikację! Możesz to zrobić również przez nasza stronę na Facebooku. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV na adres: biuro@cba-eu.com. Nie znasz języka a chcesz pracować w Norwegii? Sprawdź Nasz kurs (http://eucbr.pl/#!/?page_id=19). Prosimy o załączenie do CV klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych\r\n osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji \r\n(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 Roku o Ochronie Danych Osobowych; \r\ntekst jednolity: Dz. U. Z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Wymagania
Ta oferta jest dla Ciebie jeśli: znasz język angielski i/lub norweski, posiadasz wykształcenie i doświadczenie w zawodzie, posiadasz norweski numer podatkowy, chcesz pracować w najszczęśliwszym kraju na świecie, pracujesz już w Norwegii, ale chciałbyś zmienić otoczenie i przy okazji zarobki.
\r\n
Oferujemy
Dzięki współpracy z nami zyskasz: ciekawą pracę, wysokie wynagrodzenie, wsparcie konsultanta na każdym etapie pracy, pomoc w znalezieniu zakwaterowania
\r\n
Inne
CBR – Cross Border Recruitment Sp. z o.o., ul. Mazurska 42, 70-490 Szczecin, www.eucbr.pl, +48 886 680 276 (Pn-Pt 8.00-16.00).
Wyświetleń: 303
Komentarze
baza kradzionych