Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 2250 zł
Lokalizacja
Polska
Łódzkie
Łódź
Dane kontaktowe
Strona www: obpon.pl
Opis
Dla naszego Klienta rekrutujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Szwacz/ka - praca stacjonarna w Łodzi

Podstawowe obowiązki:

• szycie odzieży sportowej, prześcieradeł, pokrowców na materace, itp

• obsługa maszyn szwalniczych: Overlok, Stębnówka, Dwuigłówka, Autolap

• różne dodatkowe czynności, które mogą pojawić się w ramach realizowanego zamówienia.
Wymagania
• zdolności manualne, praktyczne doświadczenie w branży krawieckiej, dziewiarskiej

• cierpliwość, dokładność,

• umiejętność pracy w zespole
Oferujemy
• umowę o pracę, godziny pracy między 08:00-16:00, z zachowaniem 7
godzinnego dnia pracy dla osób z umiarkowanym i znacznym stopniem
niepełnosprawności,

• wynagrodzenie 2250-3000zł brutto,

• dogodna lokalizacja firmy.
Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO)).
Wyświetleń: 47
Komentarze
baza kradzionych