Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 9800 zł do 10200 zł
Lokalizacja
Belgia
Dane kontaktowe
Telefon: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja
Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy specjalizującej się w montażu dużych konstrukcji stalowych zmotywowanych kandydatów do pracy na
stanowisku:

Spawacz (BELGIA)

Zakres obowiązków:

Przygotowanie
profili, rurek oraz innych element

"_blank

" rel=

"nofollow

" href=

"https://pl.wikipedia.org/wiki/%C3%93

">ó
w do
spawania

Obsługa
automatów spawalnicznych oraz umiejętność spawania metodą MIG lub MAG materiału
o grubości 2 – 3 mm

Wymagania

3 lata
do

"_blank

" rel=

"nofollow

" href=

"https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9A

">ś
wiadczenia na podobnym stanowisku

Do

"_blank

" rel=

"nofollow

" href=

">ś
wiadczenie w spawaniu MIG lub MAG

Komunikatywny j. angielski lub niemiecki

Oferujemy

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie: od 14,50 EUR brutto/h

Legalne zatrudnienie na
warunkach belgijskich

Dodatki do wynagrodzenia: dodatek wakacyjny / premia roczna /
dodatek rodzinny / ‘kilometrówka’ / ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!

Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu
do Belgii

Dodatkowo płatna
praca w dni świąteczne

Organizacja wszelkich wymagań związanych
z podjęciem pracy w Belgii

Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Inne

Osoby zainteresowane ofertą
prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie
następującej klauzuli: (tylko aplikacje z
właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym
wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV
przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych
procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i
Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za
granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać
dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,
ograniczenia przetwarzania, a także prze

Wyświetleń: 58
Komentarze
baza kradzionych