Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Różne lokalizacje w Polsce
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 530 680 897
Strona www: www.pracastala.pl
Opis

Obowiązki pracownika

  • analizę wymagań Klienta,
  • przygotowanie architektury rozwiązania,
  • projektowanie oraz implementację aplikacji w języku PHP,
  • opracowywanie dokumentacji opracowanych produktów,
  • współpraca z innymi członkami zespołu projektowego / developerskiego.
Wymagania

Oczekiwania

  • dwuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku programisty,
  • znajomość Symfony Framework 2/3,
  • znajomość zasad programowania aplikacji internetowych z zastosowaniem nowoczesnych technologii (MVC, AJAX),
  • znajomość TypeScript, AngularJS,
  • doświadczenie w pracy z PostgreSQL,
  • umiejętność projektowania interfejsu GUI zgodnie z najlepszymi praktykami.
Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • realny wpływ na realizowane projekty,
  • opiekę medyczną dla pracowników,

Inne

Wymagana znajomość:

PHPUMLPostgreSQLHTMLAJAX
Wyświetleń: 144
Komentarze
baza kradzionych