Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Podkarpackie
Przemyśl
Dane kontaktowe
Strona www: obpon.pl
Opis
Nasz Klient to firma świadcząca usługi transportowe, z zakresu spedycji i serwisu pojazdów.

W związku z rozszerzeniem swojej działalności na rynki europejskie
szukają pracownika ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego.
Rekrutujemy osoby z niepełnosprawnością na stanowisko:

Pracownik ds. Kontaktów z Klientem Zagranicznym praca stacjonarna w Przemyślu.

Podstawowe obowiązki:

• kontakt mailowy i telefoniczny z zagranicznymi Klientami z Europy Zachodniej,

• nadzorowanie planu dostawy towarów do Klienta,

• weryfikacja dokumentów od Klienta,

• reagowanie w sytuacjach awaryjnych,
Wymagania
• wykształcenie średnie lub wyższe,

• znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie komunikatywnym,

• dobra obsługa komputera oraz MS Office,

• umiejętność planowania i przewidywania,

• zdolność do organizowania czasu pracy,

• zaangażowanie.
Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• praca od pon. do pt.

• wynagrodzenie 2500-3000 netto, plus premia uznaniowa,

• możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia,

• szkolenie w ramach wykonywanych obowiązków.
Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców
Osób Niepełnosprawnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych
osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem
Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia
dyrektywy 95/46/WE (RODO))
Wyświetleń: 66
Komentarze
baza kradzionych