Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 9300 zł do 11000 zł
Lokalizacja
Belgia
Dane kontaktowe
Telefon: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c.
poszukuje dla jednego z klientów w Belgii, firmy zajmującej się organizacja
eventów oraz letnich imprez plenerowych zmotywowanych kandydatów do pracy na
stanowisku:

Monter
scen / estrad / trybun (Belgia)

Zakres obowiązków:

montaż
i demontaż systemów scen, estrad, trybun, zadaszeń, podestów scenicznych firmy
LAYHER na terytorium Belgii, ewentualnie w państwach sąsiadujących

Wymagania

doświadczenie
w montażu konstrukcji nośnych systemów scen, estrad, trybun – preferowane
doświadczenie w systemach firmy LAYHER,  znajomość systemów rusztowań ALLROUND oraz
elementów dachów kasetowych

certyfikat
VCA

prawo
jazdy kat. B (mile widziany własny środek transportu)

komunikatywna znajomość języka
angielskiego

gotowość
świadczenia pracy w różnych porach – w zależności od potrzeb (weekend, wieczór,
noc, etc.)

Oferujemy

wynagrodzenie 13,00 EUR
brutto/h

możliwość pracy w
godzinach nadliczbowych

dodatek
wakacyjny
(15.38% rocznych zarobków brutto)

premię roczną (8,15%
rocznych zarobków brutto)

dodatek
rodzinny

pozostałe premie i bonusy
zgodnie z przepisami obowiązującymi w Belgii

zakwaterowanie – płatne 80 EUR tygodniowo

załatwienie wszelkich formalności związanych z pobytem i
zatrudnieniem w Belgii

stałą opiekę polskojęzycznych koordynatorów

Inne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV  na adres e-mail:

info@nextagency.eu

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: (tylko aplikacje z właściwą klauzulą będą
rozpatrywane)

Niniejszym
wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV
przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych
procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i
Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w
związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na
udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za
granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać
dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia,
ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.

Wyświetleń: 39
Komentarze
baza kradzionych