Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Pomorskie
Gdańsk
Dane kontaktowe
Opis

Nasz Klient to polski producent z branży tekstylnej.
Przez blisko trzy dekady swojej działalności zasłużył na miano lidera w
swojej dziedzinie. Do jego grona sprawdzonych pracowników poszukujemy
osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Samodzielna Księgowa - praca stacjonarna w Gdańsku

Podstawowe obowiązki:

• prowadzenie PKPIR

• rozliczenia do US, ZUS, GUS, SOD

• naliczanie list płac z uwzględnieniem wynagrodzeń, zasiłków i innych świadczeń

• wystawianie faktur
Wymagania

• przynajmniej 5 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku,

• wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku
dochodowego od osób fizycznych oraz praktyczna umiejętność jej
zastosowania,

• obsługa programu Comarch Optima

• dobra znajomość pakietu MS Office,

• zdolność analitycznego myślenia,

• dobra organizacja własnego stanowiska pracy,

• umiejętność pracy w zespole,

• terminowość i dokładność przy wykonywaniu powierzonych zadań.
Oferujemy
• umowę o pracę, na pół etatu bądź cały etat,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• dogodna lokalizacja firmy
Inne

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy :

praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami .

Wyświetleń: 68
Komentarze
baza kradzionych