Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Wielkopolskie
Dane kontaktowe
Strona www: obpon.pl
Opis
Tłumacz ze znajomością języków: angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego,
czeskiego, słowackiego, rumuńskiego, węgierskiego, litewskiego,
łotewskiego, estońskiego, chorwackiego, włoskiego, hiszpańskiego,
francuskiego, słoweńskiego, ukraińskiego, hebrajskiego - praca zdalna

Podstawowe obowiązki :

- tłumaczenie opisów produktów do e-sklepu ,
- wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń ,
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania
- doświadczenie w przygotowywaniu treści ,
- bardzo dobrej znajomości jednego z powyższych języków ,
- znajomości zasad stylistycznych i ortograficznych ,
- terminowości ,
- zaangażowania
Oferujemy
- umowę o pracę w stabilnej firmie ,
- pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole ,
- udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą .
Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy :

praca@obpon .pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami .
Wyświetleń: 73
Komentarze
baza kradzionych