Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Mazowieckie
Warszawa
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 000000000
Opis
Nasz Klient to polski właściciel nowoczesnej marki odzieżowej. Kreatywnie z pasją i zaangażowaniem buduje wizerunek swojej marki. Dołącz do ambitnego zespołu i pomóż w rozwijaniu potencjału, szukają osoby odpowiedzialnej za tłumaczenie, modyfikowanie i tworzenie treści. Rekrutujemy na stanowisko:

Tłumacz ze znajomością języków czeskiego i angielskiego – praca zdalna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:

-tłumaczenia materiałów,
-wsparcie tekstowe podczas organizacji różnych wydarzeń,
-budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania
-doświadczenie w przygotowywaniu treści,
-bardzo dobrej znajomości języka czeskiego i angielskiego,
-znajomości zasad stylistycznych i ortograficznych,
-terminowości,
-zaangażowania.
Oferujemy
-umowę o pracę w stabilnej firmie,
-pracę w zmotywowanym, pełnym pasji zespole,
-udział w realizacji projektów realizowanych nie tylko w Polsce, ale i za granicą.
Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wyświetleń: 25
Komentarze
baza kradzionych