Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 11000 zł do 11100 zł
Lokalizacja
Belgia
Hasselt
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu/pl...
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja
Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z
klientów w Belgii, firmy zajmującej się produkcją wysokiej klasy drzwi i okien
z aluminium zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Stolarz aluminium (Belgia)

 Zakres obowiązków:

Produkcja okien i drzwi z profili
aluminiowych

Docinanie, wiercenie,
frezowanie, skręcanie, itp.

Montaż uszczelnień

Szklenie wykonanych okien lub
drzwi

Wymagania

Minimum 3 lata doświadczenia na
podobnym stanowisku

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane doświadczenie w pracy z profilami marki Schüco

Umiejętność łączenia elementów aluminiowych

Doświadczenie w obsłudze piły
docinającej profile oraz w pracy z innymi narzędziami ręcznymi

Własny środek transportu będzie
dodatkowym atutem

Oferujemy

Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie - 16 EUR brutto/h

Legalne zatrudnienie na
warunkach belgijskich

Dodatki do wynagrodzenia: dodatek wakacyjny / premia roczna /
dodatek rodzinny / ‘kilometrówka’ / ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!

Jednorazowy zwrot kosztów przejazdu
do Belgii

Dodatkowo płatna
praca w dni świąteczne

Organizacja wszelkich wymagań
związanych z podjęciem pracy w Belgii

Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Inne

Osoby zainteresowane ofertą
prosimy o przesłanie CV na adres e-mail:

info@nextagency.eu

 Prosimy o zamieszczenie
następującej klauzuli: (tylko aplikacje z
właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym
wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV
przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji
procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z
rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych
potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami
rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać
ich sprostowania, usunię

Wyświetleń: 73
Komentarze
baza kradzionych