Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Kraków
Dane kontaktowe
Opis

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Inżynier oprogramowania / Software Engineer Digital
praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:
• praca na platformie otwartej bankowości, której interfejs pozwala dzielić się publicznymi i prywatnymi danymi,
• umożliwianie stronom trzecim korzystania z interfejsu,
• udostępnianie dokumentacji i funkcji środowiska testowego dla deweloperów zewnętrznych,
• egzekwowanie zasad bezpieczeństwa w celu ochrony danych Klientów i ich zabezpieczenie,
• stwarzanie możliwości pozyskania nowych źródeł przychodu dla banku za pośrednictwem linii biznesowych.
Wymagania
• umiejętność programowania aplikacji mobilnych na Android i Ios
• znajomość Node.JS, Angular Frameworks, CSS, HTML5
• znajomość usług REST
Oferujemy
• dostęp do najnowszych technologii dostępnych na rynku
• stabilna, interesująca i odpowiedzialna praca w międzynarodowym zespole, w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
• ciekawa ścieżka rozwoju kariery,
• spójny zakres obowiązków,
• prywatna opieka zdrowotna, świadczenia pracownicze.
Inne

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Pełna treść ogłoszenia dostępna pod adresem:

"_blank

" rel=

"nofollow

">https://obpon.pl/article/200372/show.html
Wyświetleń: 192
Komentarze
baza kradzionych