Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 9910516001
Wynagrodzenie brutto
od 9600 zł do 10000 zł
Lokalizacja
Belgia
Hasselt
Dane kontaktowe
Telefon: 795330633
Telefon komórkowy: 795330633
Strona www: www.nextagency.eu/pl...
Profil FB: https://www.facebook...
Opis

Agencja
Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. D. Zadrożna A. Pietrzak, poszukuje dla jednego z
klientów w Belgii, zmotywowanych kandydatów do pracy na stanowisku:

Pomocnik montera systemów alarmowych (BELGIA)

Zakres obowiązków:

Montaż
okablowania systemów alarmowych

Instalacja
różnego typu czujek alarmowych, detektorów ruchu, czytników, kamer, itp.

Praca
przy instalacjach niskonapięciowych, w grupie pomocnik – technik monter

Zatrudnienie
głównie na terytorium Belgii – w przypadku konieczności realizacji krótkich
zleceń np. w Luksemburgu lub w Holandii pracodawca zapewnia zakwaterowanie na
je

Wymagania

Wysoka motywacja do pracy –
często również w godzinach nadliczbowych

Dyplom elektryka lub pokrewny
(np. elektromonter)

Umiejętność
pracy w zespole

Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód w
celu dojazdu do pracy

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,22 EUR brutto/h + 5 EUR netto za kazdy
przepracowany dzień

Legalne zatrudnienie na
warunkach belgijskich

Dodatki do wynagrodzenia: dodatek wakacyjny / premia roczna /
dodatek rodzinny / ‘kilometrówka’ / ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe!!!

Jednorazowy zwrot kosztów
przejazdu do Belgii

Dodatkowo płatna
praca w dni świąteczne

Praca na cały etat + wynagrodzenie za mobilność (dojazd do
i z miejsca pracy)

Organizacja wszelkich wymagań
związanych z podjęciem pracy w Belgii

Zakwaterowanie niedaleko miejsca pracy

Inne

Osoby zainteresowane ofertą
prosimy o przesłanie CV, referencji oraz wszelkich dokumentów potwierdzających
posiadane doświadczenie i uprawnienia na adres e-mail:

info@nextagency.eu

 Prosimy o zamieszczenie
następującej klauzuli: (tylko aplikacje z
właściwą klauzulą będą rozpatrywane)

Niniejszym
wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV
przez NEXT s.c. Dominika Zadrożna, Aleksandra Pietrzak do potrzeb realizacji
procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z
rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia
2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych
osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych
potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami
rekrutacji. Roz

Wyświetleń: 76
Komentarze
baza kradzionych