Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Lokalizacja
Polska
Małopolskie
Kraków
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, międzynarodowej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko :

Analityk KYC - praca stacjonarna w Krakowie

Podstawowe obowiązki:

• staranne i terminowe wykonywanie obowiązków na powierzonym stanowisku,• indeksowanie i uzupełnianie dokumentacji dotyczącej profilu ryzyka Klienta,• analizowanie ryzyka Klientów, w technicznym aspekcie,
• przeprowadzanie badań za pośrednictwem wewnętrznych i zewnętrznych kanałów, gromadzenie i analizowanie dokumentacji zgodnej z wymogami regulacyjnymi KYC,
• efektywna współpraca z kluczowymi interesariuszami, z wykorzystaniem silnych umiejętności interpersonalnych, w celu zapewnienia satysfakcjonującego rozwiązania bieżących tematów,
• praca pod presją czasu.

Wymagania
• wyższe wykształcenie po kierunkach ekonomicznych, prawniczych, bankowych bądź biznesowych
• wymagane min. dwuletnie doświadczenie w instytucjach finansowych,
• praktyka prawnicza w firmie z sektora finansowego będzie dodatkowym atutem,
• znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
• znajomość zagadnień z zakresu funduszy i struktur korporacyjnych,
• wiedza i rozumienie czynników wpływających na ocenę ryzyka Klienta,
• gotowość do pracy po presją czasu ze szczególną atencją i dokładnością wykonywanych obowiązków,
• biegła znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office (Word, PowerPoint, Excel),
• umiejętności analityczne w kontakcie z różnymi Klientami, instytucjami finansowymi, spółkami notowanymi na giełdzie, funduszami, np. hedgingowymi,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• ciekawą ścieżkę kariery w międzynarodowej firmie,
• zwięzły i stały zakres obowiązków,
• godziny pracy 09:00-17:00,
• atrakcyjny pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna.

Inne
Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy: praca@obpon.pl

 Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

pełna treść ogłoszenia:

"_blank

" rel=

"nofollow

">https://www.obpon.pl/article/200157/show.html

Wyświetleń: 88
Komentarze
baza kradzionych