Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Agencja Rekrutacji/Wsparcie IT/Darmowe ogłoszenia o pracy. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 3000 zł do 3600 zł
Lokalizacja
Polska
Kujawsko-pomorskie
Toruń
Dane kontaktowe
Opis
Dla naszego Klienta, solidnej Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, rekrutujemy na stanowisko:

Informatyk - programista elektronik - praca stacjonarna dla osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności w Toruniu

Podstawowe obowiązki:

  - obsługa stacji monitorowania alarmów pożarowych,
  - umiejętność instalacji, konfiguracji i podstawowej diagnostyki sprzętu komputerowego,
  - konserwacja i obsługa wewnętrznej sieci komputerowej,
  - uruchamianie i nadzór nadajników w obiektach monitorowanych

Wymagania
 -   wykształcenie minimum średnie,
 -   znajomość pakietu MS Office,
 -   dobra znajomość obsługi sieci LAN,
 -   samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy,
 -   komunikatywność i odpowiedzialność,
 -   umiejętność pracy pod presją czasu,
 -   prawo jazdy kat.B.

Oferujemy
-   stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
-   wynagrodzenie 3000-3600 brutto, karta ubezpieczenia medycznego
-   pracę na samodzielnym stanowisku,
-   niezbędne narzędzia do pracy.

Inne
Aplikacje kandydatów posiadających orzeczenie prosimy przesyłać na adres mailowy:

"_blank

" rel=

"nofollow

">praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Pełna treść ogłoszenia:

"_blank

" rel=

"nofollow

">https://www.obpon.pl/article/200112/show.html

Wyświetleń: 111
Komentarze
baza kradzionych