Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 9552091212
Lokalizacja
Francja
okolice Avignon
Dane kontaktowe
Telefon komórkowy: 882136687
Opis

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
 ul. Bohaterów Warszawy 7
 28-100 Busko - Zdrój
Tel: 882 136 687

Agencja Sidrom poszukuje dla swojego\\\\r\\\\nklienta pracownika na

 stanowisko Chef de rang

Praca na terenie Francji, okolice Avignon
Wymagania

Wymagania:

 -kelner z dużym doświadczeniem w hotelach lub restauracjach należących do międzynarodowych sieci,
 - minimum  3 lata doświadczenia,

 - bardzo dobra znajomość języka\\\\r\\\\nfrancuskiego i znajomość języka angielskiego, \\\\r\\\\n\\\\r\\\\n

 - samodzielność, umiejętność pracy w  zespole,

- dyspozycyjność od 1 marca 2019 r
Oferujemy

Zapewniamy:

- możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
 -stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
- bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie,

- 1700 euro/netto za 39\\\\r\\\\nh/tygodniowo.

-zwrot kosztów podróży,\\\\r\\\\n\\\\r\\\\n

-ubezpieczenie w Polsce.

Inne

Obowiązki:

 - obsługa klientów i w pokojach,  - odbiór klientów,
- propozycja przygotowania potraw,- serwis napojów, realizacja koktajli,  - uzupełnianie towarów,
- przyjmowanie zamówień,
- obsługa klienta,                           -obsługa terminali płatniczych
Wyświetleń: 108
Komentarze
baza kradzionych