Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
NIP: 9552091212
Lokalizacja
Francja
okolice Avignon
Dane kontaktowe
Telefon: 882136687
Telefon komórkowy: 882136687
Strona www: http://sidrom.net/
Opis

Agencja Sidrom poszukuje dla swojego klienta 2 pracowników na stanowisko kelnera.

 Praca na terenie Francji, okolice Avignon.

Wymagania

Wymagania:

- dobra\\\\r\\\\nznajomość języka francuskiego,
\\\\r\\\\n-doświadczenie w pracy (minimum 2 lata),
\\\\r\\\\n-samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

- dyspozycyjność od 1 marca 2019 r.

- podstawowa\\\\r\\\\nznajomość języka  angielskiego.

Oferujemy

Zapewniamy:

-możliwość\\\\r\\\\nrozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych,
\\\\r\\\\n-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z polskim pracodawcą,
\\\\r\\\\n-bezpłatne zakwaterowanie, bezpłatne wyżywienie,

-1500\\\\r\\\\neuro/netto za 39 h/tygodniowo.

      \\\\r\\\\n-zwrot kosztów podróży,

      -ubezpieczenie w Polsce.

Inne

Obowiązki:

-propozycja przygotowania potraw,
-serwis napojów, realizacja koktajli,
-uzupełnianie towarów, -obsługa na sali i w pokoju,
-przyjmowanie zamówień,
-obsługa klienta
Wyświetleń: 100
Komentarze
baza kradzionych