Witam w nowej odsłonie naszego Portalu o Pracy.

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe. Masz pytania? Pisz: pracastala@pracastala.pl

praca stała

Dodawanie ogłoszeń jest darmowe
Informacje
Wynagrodzenie brutto
od 2100 zł do 2400 zł
Lokalizacja
Polska
Wielkopolskie
Mosina
Dane kontaktowe
Opis

OBPON ogłasza rekrutację

Dla naszego Klienta, Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, zatrudniającej i znającej potrzeby osób niepełnosprawnych, poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Mechanik maszyn produkcyjnych praca stacjonarna w Mosinie w powiecie poznańskim.

Podstawowe obowiązki:
  • konserwacja i naprawa maszyn do obróbki szkła (szlifierki, myjki, wiertarki),
  • ewentualny kontakt z serwisantami, pomoc przy zamawianiu części,
  • różne dodatkowe zadania zlecone przez przełożonego.

Wymagania
  • doświadczenie w naprawie maszyn lub innych urządzeń, na przykład w zawodzie mechanika samochodowego,
  • umiejętność pracy w określonych ramach i standardach,
  • chęci do pracy,
  • sumienność i samodzielność,
  • komunikatywność potrzebna do pracy w zespole.

Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach 07:00-15:00,
  • wynagrodzenie 2100 brutto - 2400 brutto.

Inne

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:

praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Wyświetleń: 36
Komentarze
baza kradzionych